Kullanıcı Girişi
0.332 323 51 51

Haberler

Anasayfa » Haberler

07.03.2017 Novafertil Yılın Annesi Belli Oldu: Mehlika Öksüzoğlu

Novafertil

Bir süre önce sosyal medya hesaplarından duyurduğumuz ve yoğun katılımın olduğu Novafertil Yılın Annesi belli oldu. Mehlika Öksüzoğlu Samsung Note 4 cihazı kazandı.

Devamı ...

05.06.2015 Küçük Zeliha'yı genetiği ayıklanmış ikiz kardeşleri kurtaracak

Küçük

Konya'da talasemi hastası 6 yaşındaki Zeliha'nın ilik nakli olabilmesi için annesi tüp bebek yöntemiyle genetik açıdan uyumlu ve hastalık taşımayan emriyolara hamile kaldı - Zeliha dünyaya gelecek ikizlerden nakledilecek kemik iliğiyle sağlığına kavuşacak

Devamı ...

20.03.2009 Ebrar bebeği kardeşi kurtaracak

Ebrar

Konya´da bir anne, ilik nakli yapılmazsa yaşamı tehlikeye girecek 7 aylık kızı Ebrar için, hastalıklı dokuları ayıklanmış genetik tüp bebek tedavisiyle hamile kaldı.

Devamı ...

20.03.2009 Geçici menopoz yöntemiyle anne olmaya hazırlanıyor.

Geçici

Hemşire Ayşe Akkanat, kısırlığa yol açan çikolata kistleri nedeniyle anne olamayınca 3 ay geçici menopoz olması sağlandı. Ayşe hemşire tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı.

Devamı ...

20.03.2009 Her şeye rağmen bebeğini kucağına aldı.

Her

Konyada 19 yıldır kronik böbrek yetmezliği rahatsızlığı bulunan ve hamileliği doktorlar tarafından hayati risk olarak görülen kadın, tüp bebek tedavisi sayesinde iki ay önce bebeğini kucağına aldı.

Devamı ...

20.03.2009 Oğlunun ikizini dört yıl sonra doğurdu!

Oğlunun

Konya’da çocukları olmayan Mehmet Çelik ve Öznur Çelik çifti tüp bebek tedavisi sayesinde evlat sahibi oldu. Öznur Çelik, dondurularak saklanan embriyo sayesinde oğlunun ikizini 4 yıl sonra doğurdu.

Devamı ...