konya tüp bebek

Tüp bebek tedavisinde, her ülke için belirli bir kural vardır ve bu operasyonları yapan merkez ve uzmanlar bu kurallara göre işlem yapmaktadır. Bu doğrultuda en çok kısıtlayıcı ve aynı zamanda merak edilen durum embriyo transferi sırasında kaç embriyonun transfer edileceğidir. Özellikle başlangıç aşamasında çok daha fazla olan bu sayıya son düzenlemeler ile beraber sınırlama getirilmiştir. Tüp bebek tedavisi alan çiftlerde bundan sonraki süreç içerisinde embriyo transferindeki sınır 2’dir. Fakat bunda da belirli kriterler vardır.

Embriyo Transferinde Kriterler Nelerdir?

Embriyo transferindeki belirleyici kriterlerden en önemlisi anne adayının yaşıdır. Eğer anne adayı 35 yaşın üzerindeyse her bir tüp bebek tedavisinde 1 embriyo transferi yapılabilmektedir. Eğer ilk deneme başarısız olursa, ikinci ve üçüncü denemelerde bu sayı 2 ile sınırlandırılmaktadır.

35 yaş ve üzerinde ise sınırlar biraz daha esnektir. Öyle ki bu gruptaki kadınlar için embriyo transferindeki sınır 2 olarak belirlenmiştir.

Embriyo Transferi Neden Sınırlandırılmıştır?

Novafertil Konya Tüp Bebek Merkezi tüp bebek tedavilerinde çoğul gebelikleri önlemek, çoğul gebelikler ile birlikte risklerin minimuma indirilmesi adına embriyo transferine sınırlandırma getirmiştir. Çiftler için embriyo transferi çok önemli olduğu gibi embriyo transferindeki sınırlandırmalar aynı zamanda en kaliteli embriyonun seçilmesini de zorunlu hale getirmiştir. Bu aşamada ise Novafertil Tüp Bebek Merkezinin yeterliliği ve laboratuar çalışmalarında merkezin ne kadar başarılı olduğu ön plana çıkmaktadır. Çiftler yüksek başarı oranı için bu kriterleri göz önünde bulundurarak Novafertil’i tercih etmelidir.

Tedavi yöntemleri hakkında ve tüp bebek fiyatları hakkında daha fazla bilgi için Konya’nın en başarılı tüp bebek merkezi Novafertil’i ziyaret ediniz.

Categories:

novafertil