kurumsal

ÖZGEÇMİŞİMİZ

Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi 2009 yılında Konya’da faaliyete başlamıştır. Şuan Konya, Gaziantep, Samsun ve yurt dışında bulunan merkezlerimizle hizmet vermekteyiz.

Amacımız Konya ve çevresindeki illerde yaşayan vatandaşlarımıza ev ve işlerinden uzaklaşmadan farklı illerdeki merkezlerle aynı ve daha  kalitede hizmet vermektir. Yüksek gebelik oranı ve hasta memnuniyetine verdiği önemi ön plana çıkarma amacı ile tüm Türkiyeden gelecek hastalara hizmet vererek faaliyetimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.
KONYA NOVAFERTİL TÜP BEBEK MERKEZİ

 

NOVAFERTİL’E HOŞGELDİNİZ

Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir.
NOVAFERTIL, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir.Ülkemizin tüp bebek konusunda önde gelen merkezlerinden biri olan NOVAFERTIL, en yeni bilgiler ışığında gerek klinik gerekse laboratuvar aşamasında en son teknolojiyi kulllanmaktadır.
Dünya standardının üzerindeki gebelik oranlarımız bunun bir göstergesidir.

 

ÇOK ÖZEL BİR MERKEZ

Gaziantep, Samsun ve Libya – Tripoli’deki başarılarımız ve hastalarımızın yoğun isteğinden cesaret alarak dördüncü merkezimizi Konya’da hayata geçirdik.Amacımız Konya ve çevre illerdeki vatandaşlarımıza evlerinden ve işlerinden uzaklaşmadan kaliteli hizmet vermek, yani NOVAFERTIL’in bilinen başarılı sonuçlarını bölge halkının ayağına getirmektir.
2008’de ruhsat alarak faaliyete geçen NOVAFERTIL, yüksek gebelik oranları ve tartışmasız hasta memnuniyeti ile bölge halkına özlediği hizmeti verecektir.Konya’dan sonra Samsun’da da şube açan NOVAFERTIL Tüp Bebek Merkezleri dünyada gelişen en son teknolojileri anında Konya ve bölge halkının hizmetine sunmaktadır. Bu sayede Konya NOVAFERTIL, İç Anadolu Bölgesinin en büyük ve en başarılı merkezlerinden biri olmuştur.

 

FİNANS

NOVAFERTIL olarak tedavinizin başarılı olması kadar hesaplı olması için de elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bunun için tedavi süresince yapılan tahlil, ultrason muayeneleri ve anesteziden ek bir ücret talep etmemekteyiz.
SGK kapsamındaki tüp bebek raporu olan hastalarımıza da devletin öngördüğü sınırlarda ücret uygulamaktayız. Kredi kartına taksit ve tüp bebek kredisi kullanma konusunda da sizlere gerekli kolaylığı sunmaktayız.

 

HAYAL OLARAK KALMASIN

Değerli anne/baba adayımız,
Her yıl yüzlerce çifte çocuk sevincini yaşatıyoruz.12 yıllık tecrübe ile Türkiye ve Libya’da faaliyet gösteren NOVAFERTİL Tüp Bebek Merkezleri sadece yardımla üreme konusunda tanı ve tedavi hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

NOVAFERTİL’i tercih ederek Avrupa’nın en önemli tüp bebek ve kısırlık tedavi merkezlerinden birini seçmiş oluyorsunuz.
Ekibimiz sizin gibi binlerce hastayı bebek sahibi yapmış olan konusunda uzman doktor, embriyolog, ürolog, hemşire ve psikologtan oluşmaktadır.
Tüm bilgi ve tecrübemizi sizin tedavinize adayacağımızdan emin olmanızı isteriz.Sizin için bu kararın zorluğunu anlıyoruz.Bu broşür NOVAFERTİL’deki tedaviniz hakkında size bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Amacımız, sizlere uygulanacak işlemler hakkında bilgi sahibi olmanız ve kendinizi konforlu hissetmenizdir.Merkezimiz etkinliği kanıtlanmış yenilikleri, dünya ile aynı anda sizlerin hizmetine sunmaktadır.