Kullanıcı Girişi
0.332 323 51 51

Beyza HALKACI

Anasayfa » Ekibimiz » Beyza HALKACI
Beyza HALKACI
Diyetisyen / Beslenme Uzmanı

01.01.1991 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’ da tamamladı. Haliç üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Tezini “Fonksiyonel Gıdalar ve Nütrasötikler” üzerine yaptı. Konya Meram 10 nolu sağlık ocağında D Vitamini ve Obezite İlişkisini inceleyen bir araştırma yaptı.

1 ay İstanbul Özel Maltepe Bölge Hastanesinde, 1 ay İstanbul esenler kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde olmak üzere Çocuk Hastalıklarında Beslenme stajı yaptı. 1 ay İstanbul Ortomedika Hastanesinde, 1 ay İstanbul Darulaceze Müessesesinde olmak üzere toplu beslenme sistemleri stajını tamamladı. 1 ay İstanbul Form Diyet Merkezinde, 1 ay İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde olmak üzere yetişkin kliniklerinde beslenme stajı gerçekleştirildi. 1 ay İstanbul E.T Fitness Merkezinde, 1 ay Diyetisyen Handenur Çırak’ın yanında olmak üzere elektif stajını tamamladı.

2013 yılında Gündemimiz Beslenme Sempozyumuna katıldı (Konya), 2014 yılında GATA’da yapılan Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumuna katıldı (Ankara), 2016 yılında İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuna katıldı.

2016 yılında Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezinde çalışmaya başlamıştır.

Galeriden

0 0 0
Loading...