Ücretsiz Psikolog Desteği

Psikoloğa gitmeniz ve psikolojik destek almanız için bir ruhsal bozukluk tanısı almış olmanız gerekmiyor.Novafertil olarak hastalarımıza ücretsiz psikolog desteği sağlıyoruz.

Ücretsiz Psikolog Desteği

Novafertil tüp bebek merkezi psikoloji birimi olarak; tedavinizin başladığı günden itibaren ücretsiz psikolog desteği sağlayarak, psikolojik destek almanızı ve tedavi sürecinde karşılaşabileceğiniz stresli durumlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenebilmenizi çok önemsiyoruz. ‘Stresin tek başına kısırlık sebebi’ olduğu gerçeğinden yola çıkarsak, alacağınız bu desteğin çok anlamlı olduğunu görebilirsiniz. Bütün hastalarımızın bu hizmeti alabilmesi için, verilen hizmet karşılığında bir ücret talebimiz yoktur.

Talep ettiğiniz psikolojik destek sizin hasta olduğunuz anlamına gelmiyor. Aksine hakkınız olan bu destek sayesinde tedaviyi daha sakin, daha gevşek, daha stressiz geçirmeniz mümkün. Karşılaştığınız bu yaşamsal krizi tek başınıza aşmaya çalışmak zorunda değilsiniz! Bu durum sizi daha çok yıpratabilir, çaresiz ve güçsüz hissettirebilir. İster çift olarak, isterseniz bireysel olarak psikolojik destek alabilirsiniz. Tedavinin başında ihtiyacınız olmadığını düşünseniz bile, tedavinin hangi aşamasında olursanız olun, fikriniz ne zaman değişirse;

ÜCRETSİZ PSİKOLOG DESTEĞİ HAKKINIZI KULLANINIZ!

novafertil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir